Forum klanu ^AK^ - Armia Krajowa

Strona Główna: www.akowcy.cba.pl


#1 2010-07-25 08:39:31

 MatixPro

Lider klanu

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 42
Punktów :   
Gra: Call of Duty 2, H&D2 i H&DDS

REGULAMIN

1. Jeżeli jesteś w naszym klanie używaj naszych inicjałów: ^AK^
2. Kolory waszego nicku i inicjałów klanu są dowolne.
3. Na stronie i na forum nie używaj brzydkich słów.
4. Na stronie, forum i w grze, w którą grasz i, w którym piszesz nie obrażaj innych użytkowników.
5. Możesz grać po dowolnej stronie/narodowości gry, chociaż wskazane by było abyś grał tam gdzie większość graczy z naszego klanu.
6. Uczestnicz aktywnie w życiu strony i forum
7. Możesz zapraszać nowych członków do naszego klanu.
8. Nie możesz samodzielnie bez konsultacji z szefem lub liderem danej gry lub ze mną powodować ani przyjmować sparów.
9. Absolutny zakaz używania cheatów w grze, w której występuje klan.
10. Gra w 2 klanach w grach, w które gramy jest zakazana.
11. Kiedy odbywają się sparingi/zebrania klanowe wezwani użytkownicy mają obowiązek stawić się na nie.
12. Pamiętaj! Forum to nie kolejny piracki warez! Możesz dodawać linki do pliku ale musi być to LEGALNE!
13. Jeżeli są głosowania lub jakiekolwiek wybory musisz zagłosować oraz postępować zgodnie z instrukcjami!
14. Nie plagiatuj! Jeżeli chcesz już skopiować czyiś poradnik, lub jakikolwiek plik zapytaj się najpierw autora pliku czy możesz zamieścić oraz na końcu zamieść jego podpis!
15. Nie pisz posta pod postem! [Jedynie możesz napisać w nadzwyczajnych sytuacjach]
16. Nie pisz krótkich postów. Użyj opcji EDYTUJ.
Do regulaminu będą wprowadzane nowe zasady, wtedy kiedy przyjdzie mi coś do głowy.

W następnym poście - Ostrzeżenia [warto przeczytać]
MatixPro


Pomogłem? Daj punkt reputacji! Pytania? Pisz do mnie! Problem? Pisz do mnie!

Offline

 
Armia Krajowa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vgaming.pun.pl www.wesele.pun.pl www.polish-hh.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.iots.pun.pl