Forum klanu ^AK^ - Armia Krajowa

Strona Główna: www.akowcy.cba.pl


#1 2010-07-26 09:12:14

 MatixPro

Lider klanu

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 42
Punktów :   
Gra: Call of Duty 2, H&D2 i H&DDS

Virtua Tennis 3 [PS3]

Virtua Tennis 3 to kolejna część popularnej serii symulacji gry w tenisa ziemnego. Cykl ów został zapoczątkowany w 2000 roku i jest doskonale znany m.in. użytkownikom konsoli Dreamcast i PlayStation 2.

Virtua Tennis 3 to kolejna część popularnej serii symulacji gry w tenisa ziemnego. Cykl ów został zapoczątkowany w 2000 roku i jest doskonale znany m.in. użytkownikom konsoli Dreamcast i PlayStation 2. Tym razem ekipa developerska, pracująca w studiu Sega-AM2 (vide chociażby marka Shenmue, Virtua Fighter i OutRun), postanowiła stworzyć dzieło wyłącznie z myślą o elektroniczno-rozrywkowych platformach nowej generacji: PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Moc, drzemiąca w PS3 i X360, pozwoliła autorom na przygotowanie realistycznej grafiki trójwymiarowej, renderowanej w czasie rzeczywistym. Na oprawę wizualną składają się szczegółowo dopracowane areny (wypełnione po brzegi trybuny, powiewające na wietrze flagi itd.) oraz modele postaci, poruszające się niczym prawdziwi ludzie. Nie zapomniano nawet o zmianach wyrazu twarzy, co jest doskonale widoczne w trybie wyświetlania HDTV.

Developerzy uczynili swój nowy produkt przystępnym zarówno dla zaawansowanych entuzjastów odbijania pokrytej filcem piłki, jak i dla zupełnych laików. Tych ostatnich z pewnością cieszy opcja doskonalenia tenisowych umiejętności w ramach szeregu rozmaitych mini-gier. W wirtualnej rzeczywistości kierujemy (m.in. w trybie kariery, polegającym na uczestniczeniu w wielu turniejach na całym globie ziemskim) jednym z przygotowanych przez autorów zawodników lub tworzymy własnego sportowca, ustalając aparycję, wybierając zdolności etc. Pojedynkować się natomiast możemy na kilku rodzajach nawierzchni (np. korty trawiaste i ziemne) z wymagającą Sztuczną Inteligencją albo z żywym przeciwnikiem. Oczywiście istnieje też opcja gry deblowej. Całości dopełnia licencjonowany sprzęt tenisowy (rakiety, piłki itp.) i intuicyjny system sterowania.


Pomogłem? Daj punkt reputacji! Pytania? Pisz do mnie! Problem? Pisz do mnie!

Offline

 

#2 2010-07-26 09:21:19

Mateusz_PL

Świeże mięso

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Virtua Tennis 3 [PS3]

ja osobiscie nie przepadam za tenisem ziemnym wole Fife, PES

Offline

 

#3 2010-07-26 09:22:23

 MatixPro

Lider klanu

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 42
Punktów :   
Gra: Call of Duty 2, H&D2 i H&DDS

Re: Virtua Tennis 3 [PS3]

Ja lubie Fife, Pesa o VT 3 I tenisa, i piłkę


Pomogłem? Daj punkt reputacji! Pytania? Pisz do mnie! Problem? Pisz do mnie!

Offline

 

#4 2010-08-26 12:24:23

Mateusz_PL

Świeże mięso

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Virtua Tennis 3 [PS3]

Ja lubię tak jak ty Fife, Pesa, i ogólnie prawie wszystkie gry sportowe oprócz tenisa i golfa

Offline

 

#5 2010-08-28 17:54:37

 MatixPro

Lider klanu

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 42
Punktów :   
Gra: Call of Duty 2, H&D2 i H&DDS

Re: Virtua Tennis 3 [PS3]

Golfa też nie lubię.


Pomogłem? Daj punkt reputacji! Pytania? Pisz do mnie! Problem? Pisz do mnie!

Offline

 
Armia Krajowa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutongame.pun.pl www.csnc.pun.pl www.milo.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.hitman-site.pun.pl